VIL DU MØTE RASEN CHODSKY PES?

Vi har fått en del spørsmål fra folk som ønsker å møte den fantastiske rasen vår. Våre fantastiske valpekjøpere, samarbeidspartnere og noen gode venner med Chodsky Pes rundt i Norges land vil gjerne vise dere sine flotte Chodsky Pes, finner du en Chodsky Pes nær deg?:

PS: På grunn av Corona har vi naturligvis noen restriksjoner rundt i landet vårt nå som vi må ta hensyn til ❤

 

Vestland fylke:

Navn: Christel Karlsen

Sted: Askøy kommune.

Mail er chrika83@gmail.com  

Mobilnr. er 98651526

 

Navn: Kari Hjortland

Sted: Ulset

Mail karihjo@hotmail.com.mob

Mobilnr: 971 03 021

 

Navn: Tone Stiansen

Sted: Bergen, i Fana

E-mail: tone.stiansen@gmail.com

Mobilnr: 93467877

 

 Rogaland fylke:

Navn: Susan Haugland

Sted: Sandnes

E-mail: susan.haugland.96@gmail.com

Mobilnr: 98436110

 

Navn: Hege Sørvik

Sted: Karmøy

E- mail: hegenaesses@gmail.com

Mobilnr: 92231667

 

Agder fylke:  

Navn: Karoline Kjellevik

Sted: Kristiansand på Søm

E-mail: Karolinekjellevik@gmail.com

Mobilnr: 95820811

 

Navn: Charlotte Hagen

Sted: Hisøy/Arendal

E-Mail: kennelkidachi@gmail.com

Mobilnr: 47307402.

 

Navn: Cathrine Blichfeldt

Sted: Lillesand

E-mail: cathrine.blichfeldt@elkem.no

Mobilnr: 41230118

 

Vestfold og Telemark fylke:

Navn: Bendik Nekstad

Sted: Nøtterøy.

Mail: bendiknekstad@gmail.com

Mobilnr. 99540607

 

Navn: Kristin Hansen

Sted: Færder kommune - Torød

E-mail Kristin.m.hansen@gmail.com

Mobilnr: 99294430

 

Navn: Kathrine Heggeli

Sted: Bamble

E- mail: 

Mobilnr: 45444702

 

Viken fylke:

Navn: Karina Vaagaasar

Kennel: Kennel Lebrany

Sted: Gan, Fetsund

E-Mail: karinavaagaasar@hotmail.com

Mobilnr: 47998413

 

Navn: Lene Malin Seffland

Sted: Årnes

E-mail: lene.sefland@gmail.com

Mobilnr: 92408232

 

Navn: Helle Nordheim Kristiansen

Sted: Eidsvoll kommune

E-mail: helle_nk@live.no

Mobilnr: 91556601

 

Navn: Linda Anette Sorge

Sted: Sørumsand

E-Mail: Linda.Anette.Sorge@gmail.com

Mobilnr: 95966007

 

Navn: Marianne Larsen

Sted: Asker kommune, Spikkestad

E-mail. Mariannelarsen2000@yahoo.no

Mobilnr: 92659776 (ønsker SMS)

 

Navn: Marit Molstad

Sted: Nittedal, Hagan

E-mail: maritm@live.no

Mobilnr: 997 04 945

 

Navn: Jørn Hattestad / Linda Hattestad

Sted: Ørje

E- Mail: jorn.hattestad@gmail.com  / linda.hattestad@gmail.com

Mobilnr: 91793609 / 41232053

 

Navn: Ellen Haagensen

Sted: Halden

E-mail: ellhaa@online.no

Mobilnr: 91841502

 

Navn: Helle M Dalen

Sted: Nittedal 

E-mail: hellemyhrvold@hotmail.com

Mobilnr: 97602486

 

Navn: Aino Iren Åsen

Sted: Moss

E-mail: 

Mobilnr: 95825378

 

Trøndelag fylke:

Nina Anita Vennevik

Sted: Trondheim

e-mail: navennevik@gmail.com

Mobilnr: 90085055

 

Navn: Øyvind Aasegg

Sted: Trondheim

E-Mail: oaasegg@msn.com

Mobil: 952 63 762

 

Navn: Rita Moe Thobroe

Sted: Trondheim

E-Mail: rita@bemo.no

Mobilnr: 92296921

 

Innlandet fylke:

Navn: Rolf W. Pettersen

Sted: Hamar

E-mail: rolfwp@gmail.com

Mobilnr: 91379432

 

Navn: Henriette Strømve

Sted: Braskereidfoss,

E-mail: hennery79@gmail.com

Mobilnr: 92234153

 

Navn: Siri Berg Stensrud

Sted: Hedalen i Valdres

E-mail: siribs@outlook.com

Mobilnr: 90699036

 

LIne Marita Busk

Sted:Elverum

 E- mail: linebusk0@gmail.com

Mobilnr: 95129840

 

 Finnmark fylke: 

Navn: Monita Helen Pettersen

Kennel: North Spirit

Sted: Hammerfest

e- mail: monita.pettersen@gmail.com

Mobilnr: 954 38 745

 

Navn: Silje Amundsen

Sted: Porsanger, Lakselv

E-mail: siljeksa@gmail.com

Mobilnr: 94243182

 

Troms fylke:

Navn: Bjørg Johnsen

Sted: Harstad

e-mail: bjorg.s.johnsen@gmail.com

Mobilnr: 90367899

 

1